Přidejte svojí vánoční smsku >>
Vánoční smsky, vánoční sms přání - VÁNOCE 2022.
Purpura vecerem zavoni, zvonecek tichounce zazvoni. A jeho stribrny hlas probudi vzpominky v nas. Srdcem jsme stale detmi, cekame, az se setmi. Az vanocni stromek tu bude stat a varhany Tichou noc hrat, chci Vam v tu chvili prat, at kazdy ma kazdeho rad.
Rolnicky zvoní, sáně již pádí, každému ježíšek, dáreček schání. Právě ted´ přišel, ten kouzelný čas, alespon na dálku pozdravit vás. Štěstí zdraví vynšujem vám, bohatou nadílku a pohody sál.
Posílam Vám SMS, opijte se ještě dnes! Zdraví, štěstí, dobrý mok, ať je šťastný Nový rok.
Oheň v krbu praská, v naších srdcích klid a láska, z oblohy se sype sníh, vločky tančí v závějích.
Krasne proziti svatku vanocnich, hodne stesti, pohody, lasky a do noveho roku pevne zdravi a hodne stastnych dni.
sane se mi rozpadli darecky mi ukradli andilci se nekde tuli certi zase travu hulije to vsechno potvoru asi pujdu na potporu tvuj jezisek
Ať se všechna starost zruší,ať zavládne pokoj v duši.Co bolelo,ať se zhojí,co těšilo,ať se zdvojí.Krásné Vánoce a šťastný nový rok 2010 přejí
Na Nový rok s velkou slinou, zkuste štěstí pod peřinou. Hodně štěstí, zdraví a lásky, v Novém roce žádné hádky.Radosti i pohodičku, vždycky dobrou náladičku.
Urazil se na me kapr, ze ho vazne neberem, nejvice se ho vsak dotklo, ze ho vecer sezerem...tvaril se moc potmesile, kdyz me videl s palickou. Vyhrozoval sebevrazdou, pry vypusti si vanu, nechce zupan ze strouhanky, nesnese tu hanu.
Na Vanoce pohodu, hodne stesti, zabavu. Na Silvestra hodne vina, po cely rok at se zpiva.
Přes hory a černý les,letí zpráva SMS, letí s přáním k Tobě, k novoroční době. Hodně zdraví, žádný stres, lásku, štěstí, radost, sex!
Nebem letí Ježíšek, fouká mu pod kožíšek.
Veze plný pytel dárků, pro každého má svou várku. Nalijte mu skleničku, zdrží se jen chviličku!
Už jsou zase po roce, ty pitomé vánoce. Plno práce, všude žrádlo, přibyde nám nové sádlo.
Nebem letí Ježíšek, natrhnul si kožíšek, spodky na nás ukazuje, bobky přitom z nich po nás rozhazuje. Bobků tam má jistě dosti, můžeš se napakovat do sytosti. Prdelkou na nás kroutí, lidé už se z toho hroutí. Pinďour mu kouká z treclí, už jsme z toho celí
Kdyz Ti vosk kule zalije a jehlici se Ti do riti zaryje, kdyz na zaludu houpa se Ti zvonek, tak si prave osukal vanocni stromek!