Přidejte svojí vánoční smsku >>
Vánoční smsky, vánoční sms přání - VÁNOCE 2022.
Nestastnym stesticko, nemocnym zdravicko, chudym konto mastne a vsechny dny jen stastne, slepym svetlo, zmrzlym teplo a teplym - aby se to v hlave preplo!
Krasne svatky vanocni, peknou cestu z pulnocni. Pod stromeckem darku dosti, pozor vsak na rybi kosti. Na Silvestra pevny krok a pak stastny cely rok.
AHOJ TADY JEŽIŠEK
Celýrok Tě pozoruji! Dobře vim že nekradeš,nepodvadíš, nelžeš a netuneluješ tak mě neser a nauč se to. Ja ti pořád darky nosit nebudu! Hezké Vánoce
At stromecek krasne Vam voni, at tisice zvonecku na stedry den zvoni, at Vas pocit stesti a lasky hreje, ty nejkasnejsi Vanoce Vam preje...
Zas usedá sníh do chvojí,tak lehce polehoučku,čas zastavil se v orloji a mlýny melou bílou moučku .....PF 2010!
na břehu Nilu na levém toku, myl si slon prdel, myl ji sto roku, a my vam prejem tak dlouhe žití, jak slonu trvalo prdele mytí!! šťastný nový rok
Vanoce jak od Lady, pod stromeckem poklady, kdyby to jen drobnost byla, aby srdce potesila. V novem roce krasne ziti, at Ti tvoje hvezda sviti.
Přeji lásku, štěstí, něhu, ať se ti splní každičký sen ... přání ti posílám na vločce sněhu, ať krásný je tvůj Štědrý den!
Krouhnul jsem zatáčku, sáně se zvrhli, dárky jsou na sračku, sobi mi zdrhli. Dnes už mě nečekej. Ježíšek
Do Noveho roku
mnoho milých chvil se svou
rodinou,
hodně zdraví a energie pro
tvořivost,
osvícení pro správná rozhodnutí
při každodenním rozhodování,
mnoho radosti v srdíčku a vůbec
všechno nej
Ježíšek nám říkal, že by radši píchal, užíval si sexu v lese, proto dárky nepřinese! Tak už na něj nečekej, pohodu si užívej!
veselé Vánoce
hodne zdravi do noveho roku
a vsem hodne zdravi a at dostanete hodne darku a mejte se moc hezky čágo belo
Kapr ač smažený, ještě sebou mrská, prskavka vietnamská nějak divně prská. Dívam se na stromek, k zemi se klátí, hasiči na dveře zoufale mlátí.
Veselý Vánoce přeje....
Posli svym trem znamym tyto tri kouzelna hovna @ @ @ a stesti te nemine. Jestlize tak neucinis, najdes ctvrte hovno pod stromeckem!
Nemáš na Štedrý den tak půl hoďky čas? Proč? Mám doma betlém a chybí mi tam osel...