Přidejte svojí vánoční smsku >>
Vánoční smsky, vánoční sms přání - VÁNOCE 2022.
Přeji lásku, štěstí, něhu, ať se ti splní každičký sen ... přání ti posílám na vločce sněhu, ať krásný je tvůj Štědrý den!
Krásné Vánoce, bohatého Dědu Klause a Santu Mráze. Je čas zabalit kapra, upéct dárky a zabít vánočku. Hlavně to v tom shonu nepopleť. Veselé Vánoce
Jestliže Tě něco nutká, pak napraví to soulož prudká.Soulož celé vánoce vyhnou se Ti nemoce.Přeji Ti v Novém roku hodně síly do rozkroku. Tvuj ježíšek
Ať provoní Váš domeček vanilka a hřebíček, ať koledy zase hrají a ať všichni radost mají. Jsou tu znovu po roce, pravé české Vánoce. Rozsvítíme svíce, prskavky, stromeček, ať Ježíšek najde náš domeček.
Preji Ti jen prostym slovem, bud vzdy techto prani hoden. Hodne stesti, mnoho lasky, at nic nedela Ti vrasky. Pevne zdravi, rovny krok, kupu pratel cely rok.
Na Silvestra do půlnoci mějte pití ve své moci, mnoho vtipů pro zasmání, plno přátel na potkání, v novém roce plný ranec zdraví, štěstí, úspěchu, žádnou nemoc či jinou neplechu, v každou další hodinu mějte kolem sebe šťastnou rodinu.
Lzicku hrdosti, hrnicek radosti, kotlik uspechu, jezirko penez, more stesti, ocean zdravi a cely vesmir lasky do noveho roku.
Vsude natrask, samej smejd,
nezbyl na Te ani prejt.
Kamos santa taky vzdal to,
joo je krize, proste vem to.
Abys teda nemel nulu,
soudruch z ciny posle mulu.
Mliko, fusky... vsechno zmar,
bila rejze, pro nej dar.
Hezky Vanoce
Co patří k těm pravým tajuplným Vánocům? Kapr, cukroví, stromeček, krásně zabalený dáreček, bílý sníh všude kolem nás... to je ten správný vánoční čas! Krásné Vánoce a celý příští rok.
Ježíšek se narodil v chlévě,tak se vyser na úklid,ať je u vás jako doma.
Stastny Novy rok a strizlivy krok!
Na vánoce v krku kosti na silvestra zvrátků dosti na nový rok bolehlav takový ti přeji stav vidím to však černě budu na tom stejně
Nechme stranou starosti, je tu doba radostí. Odšpuntujme lahvinky, nadělujme pusinky. A pak ať se zpívá, ať se slaví, v novém roce štěstí zdraví.
Nezapomeň: Upéct dárky, zapálit stromeček, zabalit kapra a zabít vánočku! Ježíšek má po flámu! Tak chvíli strpení, však on se objeví :)
Co Stedry den nachysta? Deda Mraz - sadista. Misto darku v kosicku, nese detskou hlavicku. Ze stromecku visi streva, z lustru zase noha leva. Mrazik se uz s pilou sklani, deda odplizit se snazi. Kdo se rychle neodplazi, po tom Mrazik granat hazi.