Přidejte svojí vánoční smsku >>
Vánoční smsky, vánoční sms přání - VÁNOCE 2022.
Nestastnym stesticko, nemocnym zdravicko, chudym konto mastne a vsechny dny jen stastne, slepym svetlo, zmrzlym teplo a teplym - aby se to v hlave preplo!
Co patří k těm pravým tajuplným Vánocům? Kapr, cukroví, stromeček, krásně zabalený dáreček, bílý sníh všude kolem nás... to je ten správný vánoční čas! Krásné Vánoce a celý příští rok.
na břehu Nilu na levém toku, myl si slon prdel, myl ji sto roku, a my vam prejem tak dlouhe žití, jak slonu trvalo prdele mytí!! šťastný nový rok
Když šuká sob soba radost mají oba Santa pláče volá na ně kdo potáhne moje sáně na sáně ti Santo jebem letos nikam nepojedem roznes zprávu celým světem a viřid od nás všem dětem dárky letos nečekejte a radší si zašukej te kdo čuká ten nezlobí tak se rados
Rolnicky zvoní, sáně již pádí, každému ježíšek, dáreček schání. Právě ted´ přišel, ten kouzelný čas, alespon na dálku pozdravit vás. Štěstí zdraví vynšujem vám, bohatou nadílku a pohody sál.
Krasne proziti svatku vanocnich, hodne stesti, pohody, lasky a do noveho roku pevne zdravi a hodne stastnych dni.
Hodně štěstí, bílých vloček, spoustu dárků pod stromeček, vánoční zvoneček ať zvoní, cukroví ať krásně voní. Krásné vánoce a pohodu v novém roce přejí...
Vsude natrask, samej smejd,
nezbyl na Te ani prejt.
Kamos santa taky vzdal to,
joo je krize, proste vem to.
Abys teda nemel nulu,
soudruch z ciny posle mulu.
Mliko, fusky... vsechno zmar,
bila rejze, pro nej dar.
Hezky Vanoce
Nebem letí Ježíšek, natrhnul si kožíšek, spodky na nás ukazuje, bobky přitom z nich po nás rozhazuje. Bobků tam má jistě dosti, můžeš se napakovat do sytosti. Prdelkou na nás kroutí, lidé už se z toho hroutí. Pinďour mu kouká z treclí, už jsme z toho celí
Zachumeleny domecek a
v nem nazdobeny stromecek. Hodne lasky, stesti, zdravi to vse jak se pravi. Ke konci roku trosku vina a v dalsim roce nam bude prima.
Lzicku hrdosti, hrnicek radosti, kotlik uspechu, jezirko penez, more stesti, ocean zdravi a cely vesmir lasky do noveho roku.
Příjemné vánoční chvíle při kradení smrčku, smažení leklého kapra, průjmu ze salátu a mnoho štěstí v novém roce při zásahu petardou.
Za okny sype se snehu jak krava, zaclony provoni fernet a trava, vanocni koledy zpivaji andele, sjety jak hovada uz nas nic nesere. STASTNE A VESELE!
Ahojky, přeji hodně, ale hodně bohatého ježicha at vám naježí hodně ježichů .-D
Co Stedry den nachysta? Deda Mraz - sadista. Misto darku v kosicku, nese detskou hlavicku. Ze stromecku visi streva, z lustru zase noha leva. Mrazik se uz s pilou sklani, deda odplizit se snazi. Kdo se rychle neodplazi, po tom Mrazik granat hazi.