Přidejte svojí vánoční smsku >>
Vánoční smsky, vánoční sms přání - VÁNOCE 2022.
Nebem letí Ježíšek, fouká mu pod kožíšek.
Veze plný pytel dárků, pro každého má svou várku. Nalijte mu skleničku, zdrží se jen chviličku!
Kouřím, kouřím, trávu a na vánoce sem v hajzlu. Žeru a v krku mam žábu a ta žába skočí a přinese nám štěstí. Štastný Nový rok!!
Ať provoní Váš domeček vanilka a hřebíček, ať koledy zase hrají a ať všichni radost mají. Jsou tu znovu po roce, pravé české Vánoce. Rozsvítíme svíce, prskavky, stromeček, ať Ježíšek najde náš domeček.
Do nového roku hodně pohody, žadné nehody, významné dohody, legrační příhody a další významné výhody.
Ucpete kominy, nepustte Santu, pouzijte cement a nebo maltu, otevri okno, nasad si kulisek, darky ti prinese, jedine Jezisek. Pekne vanoce.
Kapr ač smažený, ještě sebou mrská, prskavka vietnamská nějak divně prská. Dívam se na stromek, k zemi se klátí, hasiči na dveře zoufale mlátí.
Veselý Vánoce přeje....
Přátelé jsou jako andělé,kteří nás zvednou,když naše křídla zapomenou létat.Hodně andělů v novém roce 2010 přeje ...
Už jsou zase po roce, ty pitomé vánoce. Plno práce, všude žrádlo, přibyde nám nové sádlo.
Jsou tady Vánoce a za okny po sněhu ani památka, letos jak loni nebudou zlatá prasátka. Před námi černá je vize snad jenom Vietnamce nezdolá krize. Nad Tatrou se blýská,dělníkům po práci se stýská, Škodovka rozpočet živí, proč má ted zavřeno každý se diví
Ať se všechna starost zruší,ať zavládne pokoj v duši.Co bolelo,ať se zhojí,co těšilo,ať se zdvojí.Krásné Vánoce a šťastný nový rok 2010 přejí
Půjčil sem si milion,měl sem dárků kamion.Neplatil jsem splátky,vzali si to zpátky.Nezbyl ani dáreček,vzali mi i domeček.Neplatil jsem daně,vzali mi mé sáně.Nevím už si rady,sob mi chcípnul hlady.V lese mám teď pelíšek-seru na vás,Ježíšek.
Krásné Vánoce, plné pohody a porozumění, kdy se vyplní nejedno přání a je radost žít..
Zas usedá sníh do chvojí,tak lehce polehoučku,čas zastavil se v orloji a mlýny melou bílou moučku .....PF 2010!
ahoj tak co mas uz darky je ne a to je 24.prosince koupim je v benzinca ale tam maj jenom benzin a k jidlu budou svatecni hranolky to je nase stedrovecerni vecere tak se mej mam pro tebe taky darek ps:z benzinky a jezisek´tankuje za rohem ne tam u benzink
Do nového roku oceán zdraví,moře lásky, řeku štěstí, potok radosti a jen pramínek všedních starostí.