Přidejte svojí vánoční smsku >>
Vánoční smsky, vánoční sms přání - VÁNOCE 2022.
ANO, chteli jsme vam poslat vanocni SMS prani. A krasne, ale my jsme rekli NE! Zadny jezisek s nadilkou, ktery vrti prdylkou, zadni falesni sobi. NIC! Tak Vam prejeme jako obvykle stastne a vesele Vanoce!
Nebe je poseto tisíci hvězdičky, z oblohy přiletá andílek maličký. Na malém obláčku přináší Ti přáníčko, přeje Ti lásku, zdraví a štěstíčko. Ať všechno, o čem se Ti kdy snilo, o Vánocích se Ti vyplnilo.
Nemáš na Štedrý den tak půl hoďky čas? Proč? Mám doma betlém a chybí mi tam osel...
Kapr ač smažený, ještě sebou mrská, prskavka vietnamská nějak divně prská. Dívam se na stromek, k zemi se klátí, hasiči na dveře zoufale mlátí.
Veselý Vánoce přeje....
Zas usedá sníh do chvojí,tak lehce polehoučku,čas zastavil se v orloji a mlýny melou bílou moučku .....PF 2010!
Do nového roku hodně pohody, žadné nehody, významné dohody, legrační příhody a další významné výhody.
Za okny sype se snehu jak krava, zaclony provoni fernet a trava, vanocni koledy zpivaji andele, sjety jak hovada uz nas nic nesere. STASTNE A VESELE!
Zachumeleny domecek a
v nem nazdobeny stromecek. Hodne lasky, stesti, zdravi to vse jak se pravi. Ke konci roku trosku vina a v dalsim roce nam bude prima.
Kouřím, kouřím, trávu a na vánoce sem v hajzlu. Žeru a v krku mam žábu a ta žába skočí a přinese nám štěstí. Štastný Nový rok!!
Sem doma v posteli a najedou mi sičí něco v prdeli. Jeto had hlavohlad který žere maso rád. Volám, volám záchranku, že mám novou hadičku. Veselé vánoce
Přišel mi Ježíšek nadělit smůlu. Že jí měl dost, dal mi jí fůru. Povídám, Ježíšku, co takhle štěstí? Listoval v seznamu, pak mi dal pěstí. Štastné a Veselé!
GO Jezisku GO! At prachy se vytresou. Tvuj Oslik.
Krásné Vánoce, plné pohody a porozumění, kdy se vyplní nejedno přání a je radost žít..
Vecer plny prekvapeni, pocit, ktery jindy neni, dobre jidlo do briska, bohateho jeziska. Tohle vsechno na vanoce, hodne zdravi v novem roce.
Přátelé jsou jako andělé,kteří nás zvednou,když naše křídla zapomenou létat.Hodně andělů v novém roce 2010 přeje ...