Přidejte svojí vánoční smsku >>
Vánoční smsky, vánoční sms přání - VÁNOCE 2022.
Půjčil sem si milion,měl sem dárků kamion.Neplatil jsem splátky,vzali si to zpátky.Nezbyl ani dáreček,vzali mi i domeček.Neplatil jsem daně,vzali mi mé sáně.Nevím už si rady,sob mi chcípnul hlady.V lese mám teď pelíšek-seru na vás,Ježíšek.
Nemáš na Štedrý den tak půl hoďky čas? Proč? Mám doma betlém a chybí mi tam osel...
Krásné Vánoce, bohatého Dědu Klause a Santu Mráze. Je čas zabalit kapra, upéct dárky a zabít vánočku. Hlavně to v tom shonu nepopleť. Veselé Vánoce
Zachumeleny domecek a
v nem nazdobeny stromecek. Hodne lasky, stesti, zdravi to vse jak se pravi. Ke konci roku trosku vina a v dalsim roce nam bude prima.
Přišel mi Ježíšek nadělit smůlu. Že jí měl dost, dal mi jí fůru. Povídám, Ježíšku, co takhle štěstí? Listoval v seznamu, pak mi dal pěstí. Štastné a Veselé!
Jestlize te neco nutka, pak to spravi souloz prudka. Souloz cele Vanoce, vyhnou se ti nemoce. Preju ti v Novem roku - hodne sily do ROZKROKU !!!!
Támhle letí ježíšek, má prodřený kožíšek, nese prázdnou mošničku, bude tu za chviličku. Okradla ho unie, okradl ho stát, konečně to pochopil, bude na nás srát!
Nebe je poseto tisíci hvězdičky, z oblohy přiletá andílek maličký. Na malém obláčku přináší Ti přáníčko, přeje Ti lásku, zdraví a štěstíčko. Ať všechno, o čem se Ti kdy snilo, o Vánocích se Ti vyplnilo.
Nezapomeň: Upéct dárky, zapálit stromeček, zabalit kapra a zabít vánočku! Ježíšek má po flámu! Tak chvíli strpení, však on se objeví :)
Na Vanoce v krku kosti, na Silvestra zvratku dosti, na Novy rok bolehlav takovy Ti preji stav. Vidim to vsak cerne, budu na tom stejne.
Na Vánoce v krku kosti, na Silvestra chlastu dosti, na Novej rok bolehlav, takovej ti přeju stav. Vidim to však černě, budu na tom stejně. Krásný Vánoce!:-)
Nebem letí Ježíšek, fouká mu pod kožíšek.
Veze plný pytel dárků, pro každého má svou várku. Nalijte mu skleničku, zdrží se jen chviličku!
Sem doma v posteli a najedou mi sičí něco v prdeli. Jeto had hlavohlad který žere maso rád. Volám, volám záchranku, že mám novou hadičku. Veselé vánoce
Chumeli se chumeli, vlocka stiha vlocku, a nas pejsek za plotem suka Vasi kocku.
Už sou tady Vánoce,přišli k nám po roc.V kuchyni se peče,smaží,všichni jsou už nedočkaví.Kráne voní celý byt,tak to má na Vánoce být.Stastné a Veselé Vánoce přeje(í) .......